O nas

Cocktail Bar, The Ptak i Pies, znajduje się w samym centrum Szczecina.

Nasze miejsce to nie tylko bar, ale także przestrzeń, która pobudza endorfiny i wywołuje niezapomniane emocje. Nasi doświadczeni barmani wyczarują dla Ciebie niebanalne drinki, wykorzystując naszą kreatywność i umiejętności. Wszystkie nasze syropy i musy owocowe wytwarzamy samodzielnie ze świeżych produktów, a nasze alkohole to najwyższej jakości produkty.

Dbamy o każdy szczegół, a nasza obsługa zawsze zachowuje profesjonalizm i wysoki standard obsługi. W ThePtakiPies możesz spędzić niezapomniane wieczory przy barze, w wyjątkowej atmosferze.

Zapraszamy również na specjalne wieczory tematyczne oraz degustacje, podczas których będziesz mógł poznać tajniki przygotowania drinków oraz ciekawostki związane z alkoholem.

Do zobaczenia przy barze The Ptak i Pies!

Oferta

Koktajle Autorskie i Klasyczne

Szoty

Warsztaty Koktajlowe

Rezerwacje do 15 os

Happy Hours

Degustacje/Szkolenia

Cocktail Bar

Ciesz się doskonałymi koktajlami, otoczeniem i atmosferą

W The Ptak i Pies znajdziecie:

  • Najlepsze koktajle w mieście, alkohole premium i pyszne szoty.
    Miejsce, w którym profesjonalni
  • Barmani skomponują Cocktail specjalnie dla Ciebie.
  • Nasza oferta bazuje na świeżych ziołach i owocach oraz specjalnie wyszukanych alkoholach.
  • Koktajle, alkohole i piwo prosto ze Szczecina.

Mobilna obsługa

JESTEŚMY MOBILNI, SPRAWNI I GOTOWI

Dojeżdżamy terminowo, szybko rozkładamy mobilny bar i jesteśmy gotowi do pracy – zawsze na najwyższych obrotach profesjonalizmu. Znamy tysiące przepisów, które miksujemy i wzbogacamy o autorskie propozycje, ponieważ poszukiwania nowych smaków to nasza największa pasja. Komponujemy drinki emocjami i osobowością zaproszonych gości, proponując oryginalne kompozycje w idealnych proporcjach dobrego humoru
Pracujemy profesjonalnie, dbając o rewelacyjną atmosferę przy barze, zawsze zachowując zawodowy dystans i dbając o najwyższe standardy obsługi.

Zainteresowaliśmy Cię?

0

Wydanych drinków

0

Wydanych piw

0

Potłuczonego szkła